Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Skokové soustředění 2018

Skokové soustředění 17.2-18.2.2018

SOBOTA

9.30  Jane + Adeline

10.30  Aramis + Flux

11.30 Falkence + Mr.Vox + Lovely

12.30  Šejna + DVD

13.30 Cilon + Lentilka

14.30  Galetta + M.Jílek

 

NEDĚLE

10.00  Jane + Adeline

11.00  Aramis + Flux

12.00  Falkence + Mr.Vox + Lovely

13.00  Šejna + DVD

14.00 Cilon + Lentilka

15.00  Galetta + M.Jílek

 

 

Skokové soutředění 2.2.-4.2.2018

PÁTEK

10.00  Lovely - Christeen

11.00  DVD - Lentilka

12.00  Šejna - Cilon

13.00  Jane-Flux

15.00  L.Vachutka-Mr.Vox

16.00 L.vachutka - Falkence

 

SOBOTA

9.00  L.Vachutka - Galetta

10.00  L.Vachutka- M.Jílek

 

NEDĚLE

9.00  M.Jílek - Galetta

10.00  Lovely - Christeen

11.00 Lentilka - DVD

12.00  Cilon - Šejna

13.00 Falkence - Mr.Vox

14.00  Aramis - Flux

15.00 Filia - Jane - pony

Skokové soutředění 27.-28.1.2018

SOBOTA

10.00  Lovely - Christeen

11.00  Šejna - Falco

12.00 Lentilka - Mr.Vox

13.00 Aramis - Flux

14.00 Lantavera - Jane

 

NEDĚLE

9.00  Šejna - Falkence

10.00 Lentilka - DVD

11.00 Lovely - Cilon

12.00 Mr.Vox - Christeen

13.00 Aramis- Flux

14.00  Lantavera - Jane

 

 

Skokové soutředění 20.-21.ledna 2018

SOBOTA

10.00   Cilon - Falkence

111.00  DVD - Mr.Vox

12.00  Lovely - Christeen

13.00  Iveta ( pony) - Jane

14.00  Filia - Flux

15.00 Lentilka - L.Vachutka

16.00  Šejna - L.Vachutka

 

NEDĚLE

9.00  Lentilka - L.Vachutka

10.00  Šejna - L.Vachutka

11.00  Lovely - Christeen

12.00  Jane - Flux

13.00  Falkence - Mr.Vox

 

 

 

Skokové soustředění 6.-7.ledna 2018

SOBOTA

9.00  Šejna - Lovely

10.00 Cilon - Christeen

11.00  DVD - Lentilka

12.00  Flux - Aramis

13.00 Vox - Falkence

14.00  Jane - Adeline

15.00  Galetta - L.Vachutka

16.00  L.Vacutka

 

NEDĚLE

9.00  L.Vachutka

10.00  L.Vachutka - Galetta

11.00  Flux - Aramis

12.00 Vox - Falkence

13.00  Jane - Adeline

14.00 DVD - Lentilka

15.00  Cilon - Christeen

16.00  Šejna - Lovely

 

TOPlist