DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Aktuality

6.5.2019

Ve dnech 6.-7.4.2019 vyrazila naše stáj do areálu v Opavě -Kateřinkách na první venkovní závody této sezony. V soutěžích ZM a Z závodila Markéta Pavelková s Jejn, v soutěžích Z a ZL Evelína Bittnerová s Deli, v ZL a L* Katka Kubrická s Lovely, Jan Kubrický s Christeen a Eliška Machalová s Alcadem. Aleš Bittner s Mr.Voxem v průběhu víkendu soutěžil na úrovni L* a L**.

O týden později proběhly dvoudenní závody v areálu ESC Olomouc. V soutěžích Z a ZL závodila Evelína Bittnerová s Deli. Katka Kubrická s Christeen a Eliška Machalová s Alcadem pak v soutěžích ZL a L*, Aleš Bittner v soutěžích * a L**. A v nejvyšších soutěžích tohoto závodního víkendu na úrovni S* a ST* Katka Kubrická s Šejnou.

Poslední dubnový víkend se konaly skokové závody ve Frenštátě pod Radhoštěm, kde soutěžila Markéta Pavelková s Jejn a Eliška Machalová s Alcadem na úrovni stupně Z a ZL a Katka Kubrická s Christeen v ZL a L*.

Druhé kolo ČSP proběhlo uplynulý víkend v Brně. V soutěžích seriálu Amater tour závodila Evelína Bittnerová s Deli, kdy se ve finále po čistém základním kole dostala do rozeskakování a po jedné chybce obsadila 10.místo.yes V seriálu Junior cup se představila Eliška Machalová se svým novým koněm Carinjo , kdy po čistém základním kole i rozskakování obsadila ve finále skvělé 5.místo. yesOtevřené soutěže na  úrovni stupně L** absolvoval Aleš Bittner s Mr.Voxem. Katka Kubrická s Šejnou pak závodila v rámci seriálu U25.

     

30.10.2018

Sezóna venkovních závodů před pár týdny skončila. Léto a začátek podzimu bylo opravdu nabité. Naše stáj se účastnila několika kol ČSP( Ostrava, Litomyšl, Olomouc, Opava, Frenštát p.R. a finále ve Zduchovicích), kde jsme měli zastoupení ve všech kategoriích. V AT soutěžila Evelína Bittnerová nejprve s Aramisem, poté se svou novou kobylkou Deli 4. V otevřených soutěžích  tohoto seriálu závodil na úrovni L** a S** Aleš Bittner s Mr.Voxem. V kategorii CJC byla velmi úspěšná Eliška Machalová s valachem Cancellara DVD Z, kdy ve frenštátském finále obsadila 3.místo, a v celkovém finále, které proběhlo ve Zduchovicích vybojovala úžasné 5.místo.yesyesyes. Katka Kubrická v tomto seriálu získala mnoho skvělých umístění v kategorii U25 s Šejnou. Velmi dobře si vedla v rámci Velkých cen s teprve osmiletou Lentilkou.yesyesyes. V červenci také proběhlo několik Mistrovství, v kategorii družstev byla Katka s Šejnou členkou stříbrného týmu.yesyesyes
Proběhlo také mnoho rámcových závodů, nejčastěji jsme vyjížděli do Opavy, Olomouce, Polkovic nebo Brna Veveří. Zde opět startoval Aleš Bittner s Voxem, Katka Kubrická s Lovely, Josef Holášek s valachem Falkence. V soutěžích stupně Z,ZL  závodila Evelína Bittnerová s Deli4 a Emma Bittnerová s Aramisem. V nižších soutěžích na úrovni stupně ZM a Z pak Eva Vavříková s Christeen a Markéta Pavelková s Jejn.

              

 

8.5.2018

V sobotu 28.4.2018 vyrazili zástupci naší stáje na závody do areálu v Nových Zámcích. V soutěžích Z a ZL závodil Aleš Bittner s Aramisem a Markéta Kubová s Fluxem. V soutěžích ZL a L*  Eliška Machalová se svými valachy, Cilonem a Cancellara DVD, Jan Kubrický s Christeen a Katka Kubrická s Lovely. Katka s pětiletou Lovely pak zvítězila v soutěži ZL.yes Mr.Vox v sedle s Alešem Bittnerem závodil v soutěžích L* a S*.
Následující den, vyrazila Eliška Machalová s Cilonem a Cancellara DVD, a Terezie Létalová s Rogerem na ávody do areálu ve Frenštátě p.R., kde závodilyv soutěžích ZL a L*.

    

Uplynulý víkend proběhlo v brněnském areálu další kolo Českého skokového poháru. V soutěžích Amater tour závodila Markéta Kubová s Fluxem, v otevřených soutěžích L a S Aleš Bittner s Mr.Voxem. V kategorii U25 obsadila Katka Kubrická s Šejnou 5.místo.yes V hlavní nedělní soutěži Velké ceny Brna závodila Katka s Lentilkou. Tuto soutěž na urovni T* ,která byla pro Lentilku premierou, absolvovala pouze s jednou chybkou.yesyesyes

   

15.4.2018

Další závodní víkend za námi, tentokrát v olomouckém areálu Equine sport center. V soutěžích Z a ZL závodily dvojice Evelína Bittnerová s Aramisem a Markéta Kubová s Fluxem. Terezie Létalová s Rogerem závodila v soutěžích ZL a L. V soutěžích L a S se představily dvojice Aleš Bittner s Mr.Voxem, Eliška Machalová s Cilonem a Cancelara DVD. Velmi se dařilo v sobotních soutěžích Katce Kubrické s Šejnou a Lentilkou. Soutěž S* s Šejnou vyhrálayes, v ST* obsadila s Šejnou 4. místo a s Lentilkou 7.místo.yes

      

13.4.2018

Ve stáji máme nový přírustek.Čerstvě narozená kobylka dostala jméno Cocolino, je z matky po Cascar, otec Falkence.smiley

 

8.4.2018

Dne 17. března se ve Frenštátě pod Radhoštěm konal již 36.ročník Poháru žen. Naši stáj zde reprezentovala pouze Eliška Machalová s Cilonem, kdy po čistém základním kole i dvou rozeskakováních obsadila skvělé 3.místo.yes
Na první venkovní závody vyrazila početní ekipa naší stáje tento víkend do Opavy Kateřinek. V soutěžích stupně Z závodila Evelína Bittnerová s Aramisem. V soutěžích Z a ZL Jak Kubrický s Christeen, Katka Kubrická s Lovely, Terezie Létalová s Rogerem  a Markéta Kubová s Fluxem. Josef Holášek s hřebcem Falkence se představil v soutěžích Zl a L*. Početné zastoupení jsme měli také v soutěžích stupně L a S. Zde závodila Katka Kubrická s Šejnou a Lentilkou, kdy s Lentilkou obsadila v nedělní S** 5.místoyes, Aleš Bittner s Mr.Vox, a Eliška Machalová se svými valachy Cilonem a Cancellara DVD Z. S oběma konmi startovala v soutěži na stupni S** poprvé ,s Cilonem parkur absolvovala bez trestných bodu a s Cancellara DVD Z s jednou chybkou.yes

5.11.2017

Ve dnech 24.-27.8. proběhlo v Opavě -Kateřinkách další kolo ČSP. V soutěžích seriálu Amatér tour závodila Evelína Bittnerová s Aramisem a Markéta Kubová s Fluxem. V soutěžích stupně L a S závodil Aleš Bittner s Mr.Voxem. Katka Kubrická s Oběma svými klisnami,Lentilkou a Šejnou závodila v soutěžích kategorie U25. S Šejnou pak ve finále této kategorie zvítězila a s Lentilkou obsadila 5.místo .yes
Následující víkend se konalo Oblastní mistrovství SM dětí a juniorů. Zde závodila Eliška Machlová s Cilonem, v soutěži družstev získala tato dvojice 2.místo , a v kategorii mladších juniorů zvítězila . yes
 
O týden později se konalo další kolo ČSP, Velká cena Frenštátu p.R, která se letos netradičně konala v Olomouckém areálu ESC. V soutěžích Ametér tour opět soutěžila Evelína Bittnerová s Aramisem a Markéta Kubová s Fluxem. Aleš Bittner  s Mr.voxem obsadil v soutěži L** 3.místo , Katka Kubrická s Šejnou a Lentilkou opět startovala v soutěži kategorie U25, kdy s Šejnou ve finále obsadila 5. a s Lentilkou 10.místo.
Dne 13.9.proběhly ve Frenštátě p.R. výkonnostní zkoušky 3.letých klisen.Obě klisny z naší stáje Cloe a Adeline S složily zkoušky úspěšně.
Ve dnech 22.-24.9. se v olomouckém areálu konal Cena Olomouckého kraje. V soutěžích Z a ZL soutěžila Katka Kubrická s Lovely, jan Kubrický s Christeen, Evelína Bittnerová s Aramisem a Markéta Kubová s Fluxem, v soutěžích L  S Aleš Bittner s Mr.Voxem, a Katka Kubrická s Lentilkou v soutěži ST*,kde obsadila 4.místo.yes
O týden později se opět závodilo v Opavě-Kateřinkách, kde proběhly již tradiční závody Ford cup, kdy vítěz hlavní soutěže získá osobní automobil. V soutěžích Z a ZL závodila Evelína Bittnerová s Aramisem a Markéta Kubová s Fluxem. V hlavní soutěži se představily dvojice Aleš Bittner s Mr.Voxe, Katka Kubrická s Šejnou a Lentilkou. S Lentilkou pak Katka obsadila skvělé 5.místo.yesyes
Letošní přeposlední závody na venkovním kolbišti proběhly v areálu ESC v Olomouci. Proběhlo zde Grand prix Jana Kutěje. V soutěžích stupně L** závodila Eliška Machalová s Cilonem a Aleš Bittner s Mr.Voxem, v soutěžích ST Katka Kubrická s Šejnou a Lentilkou.
Následující víkend proběhly jednodenní závody v Opavě-Kateřinkách. V soutěži ZM a Z závodila Lucka Schenková s Lantaverou. Největší zastoupení jsme měli v soutěžích Z a ZL, kde závodily tyto dojice: jan Kubrický a Christeen, katka Kubrická s Lovely, Josef Holášek s hřebcem Falkence , Evelína Bittnerová s Aramisem a Markéta Kubová s Fluxem.

 

 

 

5.8.2017

Ve dnech 26.-28.5. se v areálu ESC Olomouc konala Cena města Olomouce. V soutěžích ZM,Z soutěžila Lucka Schenková s Lantaverou, v Z a ZL Markéta Kubová s Fluxem a Eliška Machalová s Cilonem. Několik dvojic závodilo v soutěžích stupně ZL a L , a byly to Eliška Machalová s Galettou, Terezie Létalová s Rogerem a Josef Holášek s hřebcem Falkence. Aleš Bittner s Mr.Vox Agromarket startoval v soutěžích L*-S* a Katka Kubrická s Lentilkou i Šejnou v soutěžích do st. ST**.

   

Další kolo KMK proběhlo 30.5. v Ostravě Staré Bělé, kde jsme měli zastoupení opět jen v kategorii 4-letých klisen, Lovely a Christeen.
Ihned následující víkend soutěžila pouze Terezie Létalová s Rogerem v brněnském areálu Veveří, kde závodila v soutěžích ZL a L*.
O týden se v Suché u Litomyšle konalo další kolo ČSP. V soutěžích kategorie Czech Junior cup závodila Eliška Machalová s oběma svými koňmi Galettou a Cilonem. V otevřených soutěžích závodil Aleš Bittner s Mr.Voxem, a v kategorii U25 Katka Kubrická s Šejnou i Lentikou.
Ve dnech 16.-18.6. proběhla v Opavě Kateřinkách Malá cena Opavy, kde jsme měli opět zastoupení v soutěžích od st.Z po S**.  Evelína Bittnerová s Aramisem závodila v soutěžích st.Z, Markéta Kubová s Fluxem v Z a ZL, Terezie Létalová s Rogerem a Josef Holášek s hřebcem Falkence v ZL a L*, a Aleš Bittner v soutěžích do st.S**.

      

V olomouckém areálu ESC proběhly ve dnech 22.-25.6. velmi prestižní mezinárodní závody JT Banka CSI3*W Olomouc, kde startoval Katka Kubrická s oběma svými koňmi, Lentilkou i Šejnou.

1.7.2017 proběhly ve Sviadnově přátelské skokové závody. V soutěžích postupné obtížnosti do 100 cm a do 110m závodily dvojice Evelína Bittnerová s Aramisem, Eliška Machalová s Cilonem a  Markéta Kubová s Fluxem. Josef Holášek a hřebcem Falkence závodil v postupné obtížnosti  do 110cm a soutěži stupně L* a Aleš Bittner s Mr.Vox v soutěžích L** a postupné obtížnosti do 125cm. V soutěži L** obsadila tato dvojice třetí místo.yes
Následující prázdninové víkendy patřily mistrovským soutěžím. Eliška Machalová s Galettou soutěžila v Hořovicích v rámci MČR juniorů a o týden později v Martinicích Katka Kubrická s Šejnou a Lentilkou v kategorii žen.
Následující víkend se v Olomouckém areálu ESC konalo další kolo ČSP. V soutěžích seriálu Amatér tour závodil Josef Holášek s hřebcem Falkence a Evelína Bittnerová s Aramisem. Eliška Machalová s oběma svými konmi, Galettou a Cilonem ,závodila v soutěžích zařazených do seriálu CJC. V soutěžích kategorie U25 se opět představila Katka Kubrická s oběma klisnami, Sejnou a Lentilkou. V rámcových soutěžích stupně L** závodila dvojice Aleš Bittner a Mr.Vox.

    

Memoriál Ericha Režnara proběhl v Opavě Kateřinkách letos v nezvyklém termínu, a to již během letních prázdnin. Zástupci naší stáje zde soutěžili během všech tří dnů. V soutěžích Z a ZL závodila Markéta Kubová s Fluxem a Evelína Bittnerová s Armisem, kdy v soutěži Z tato dvojice vybojovala 3.místo .yes Josef Holášek s Falkence závodil  v soutěžích ZL a L*, Terezie Létalová  s Rogerem v soutěžích L* a L**, Aleš Bittner v soutěžích L** a S** a Katka Kubrická s Šejnou v soutěži ST*.

  

Několik dní po  těchto závodech se konalo další kolo KMK, tentokrát v Suché u Litomyšle.Měli jsme zastoupení pouze mezi 4-letými klisnami, kdy v tomto kole museli koně premierově překonat parkur stupně ZL. Soutěžili zde Jan Kubrický s Christeen a Katka Kubrická s Lovely.Tato dvojice v soutěži zvítězila.yes
Další víkend proběhly závody v Polkovicích. Během obou dnů zde startovala Katka Kubrická s Šejnou v soutěžích S* a S**. V obou soutěžích dvojice obsadila skvělé 2.místo.yes
Ve dnech 17.-20.8. se olomouckém areálu konalo Oblastní mistrovství SM. V OM družstev závodila Evelína Bittnerová s Aramisem , Markéta Kubová s Fluxem a sourozenci Vaníčkovi,kdy nakonec obsadili 6.místo. V OM žen soutěžila Terezie Létalová s Rogerem a obsadila 10.místo. V OM seniorů závodil Aleš Bittner a Mr.Vox a Katka Kubrická s Lentilkou. Katka s Lentilkou se po absolvování všech kol bez jediného trestného bodu stala vícemistrem severomoravské oblasti.yesyesyes

       

 

 

21.5.2017

Ve dnech 6.-8.května proběhlo v brněnském areálu 1.kolo Českého skokového poháru. Za naši stáj zde startovala Katka Kubrická s Šejnou a Lentilkou a Eliška Machalová s Galettou. Katka soutěžila v soutěžích stupně S** a ST*, kde s oběma klisnami získala několik skvělých umístění. V neděli se pak zučastnila soutěže ST* zařazené do kategorie U25, s Šejnou pak v soutěži zvítězila . yes yes yes Eliška s Galettou závodily v soutěžích zařazených do kategorie Czech junior cupu. Probojovaly se do neděleního finále, kde po jedné chybě v základním kolo obsadily  12.místo.
O týden později vyrazili zástupci naší stáje do Opavy Kateřinek. V soutěžích stupně ZM-ZL soutěžila Evelína Bittnerová s Aramisem, Josef Holášek s hřebcem Falkence,Terezie Létalová s Rogerem a Markéta Kubová s Fluxem. V soutěžích L** a S** závodil Aleš Bittner s Mr.Voxem. Této dvojici se velmi dařilo v soutěžích st.S* a S** , kdy po čistém výkonu dosáhly na dekorované pozice. V soutěžích ZL a L* soutěžila Eliška Machalová s Galettou. Tato dvojice v neděli absolvovala premiérově soutěž st. S* s velmi dobrým výsledkem. yes
O pár dní později se v tomto areálu konalo další kolo KMK,kde jsme měli zastoupení pouze v kategorii čtyřletých. Zde soutěžila Katka Kubrická s Lovely a Jan Kubrický s Christeen. Obě klisny absolvovaly parkur bez trestných bodů a obsadily 5. a 6. místo. yes
Tento víkend proběhla v areálu ve Staré Bělé Velká cena Ostravy zařazena do seriálu Český skokový pohár. Zde soutěžila pouze Katka Kubrická s Lentilkou v soutěžích kategorie U25. Jako jediné se v nedělním finále podařilo absolvovat parkur bez trestných bodů a zvítězily v dalším kole tohoto seriálu. Katka si tak udržela prvenství v průběžném pořadí kategorie U25. yesyes

  

17.4.2017

Na první venkovní závody vyrazili členové naší stáje do areálu v Opavě-Kateřinkách. V soutěžích 80/80 a Z závodila Evelína Bittnerová s Aramisem, v ZL a L Eliška Machalová s Galettou a Aleš Bittner s Mr.Voxem. Lentilka a Šejna v sedle s Katkou Kubrickou pak soutěžily na úrovni L** a S**.

     

Další týden proběhlo v areálu Nové Zámky první kolo KMK. Zde jsme měli zastoupení pouze v kategorii čtyřletých klisen. Závodní premiéra se vydařila oběma klisnám, Christeen s Janem Kubrickým a  Lovely v sedle s Katkou,která toto kolo vyhrála. yes
Uplynulý víkend početná ekipa naší stáje soutěžila na třídenních závodech v olomouckém areálu ESC. V soutěžích stupně Z závodila Evelína Bittnerová s Aramisem, Petra Staňková s Fuge a Markéta Kubová s Fluxem. Josef Holášek s hřebcem Falkence a Terezie Létalová s Rogerem závodili v soutěžích Z a ZL, Eliška Machalová s Galettou v soutěžích ZL a L**, Aleš Bittner s Mr.Voxem v soutěžích L* a S*, které absolvoval s čistým kontem a L** s jednou chybou. Velmi vydařený byl tento víkend pro Lentilku a Šejnu v sedle s Katkou Kubrickou, kdy v soutěžích od stupně L** až ST* obě klisny vybojovaly mnoho umístění. yesyes

         

 

19.3.2017

Již 35.ročník Poháru žen se 11.3. konal již tradičně v areálu TJ Slovan Frenštát. V soutěžích 80cm a ZM závodila Lucie Schenková s klisnou Lantavera. V hlavní soutěži za naši stáj startovala  Eliška Machalová s Galettou.
Další víkend proběhly v areálu v Nových Zámcích letošní první halové závody.Zde jsme měli zastoupení ve všech soutěžích. V postupné obtížnosti do 100cm a soutěži Z závodily dvojice Evelína Bittnerová a Aramis a Markéta Kubová s Fluxem. Dále v soutěži ZL a L* soutěžila Eliška Machalová s Galettou, v L* a L** dvojice Aleš Bittner a Mr.Vox. Velmi se dařilo Katce Kubrické v poslední soutěži těchto závodů na úrovni S*. S oběma klisnami Šejnou i Lentilkou zajela soutěž bez trestných bodů, s Šejnou pak s nejrychlejším časem v soutěži zvítězila. yesyes
Kromě závodních aktualit máme další novinku. Od minulého týdne máme v naší stáji první letošní přírůstek. Je to kobylka Dorine heartz matky Dastela v majetku rodiny Bittnerových.

      

 

6.3.2017

V sobotu 4.3. proběhlo v Albertovci kvalifikační kolo skoku ve volnosti čtyřletých klisen. Představily se zde dvě zástupkyně naší stáje. Velmi se dařilo ryzce Lovely, která obsadila skvělé druhé místo. yes Skoková příprava na nadcházející sezonu je plném proudu. Uplynulý víkend proběhlo skokové soustředění v areálu Nové Zámky nedaleko Olomouce.

 

21.11.2016

Ve dnech 3.-4.9. proběhlo v areálu Nové Zámky OM Severomoravské oblasti pony, dětí a juniorů. V soutěži Benjamínků závodila Natálka Létalová s Luckym, kdy vybojovali skvělé 5.místo . yes  V kategorii dětí soutěžila Eliška Machalová s Galettou a valachem Empirio de Tar. S Galettou pak obsadili výborné 4.místo. yes V otevřených soutěžích Z a ZL závodila Terezie Létalová s Rogerem, kdy v soutěži Z obsadili 3.místo yes, a Jan Kubrický s Aishou.
O necelé tři týdny později proběhlo v olomouckém ESC Finále ČSP.  Katka Kubrická zde závodila v sedle několika koní, v  nejvyšších soutěžích ST*-T* s Šejnou.Velmi dobrých výsledků až do stupně  ST* dosáhla s teprve šestiletou Lentilkou. V soutěžích ZL až L** pak sedlala hřebce Falkence a valacha Empiria de Tar. V seriálu Junior Cup v kategorii dětí naši stáj reprezentovala dvojice Eliška Machalová a Galetta. Otevřených soutěží na úrovni st. L** se zúčastnila dvojice Aleš Bittner a Mr.Vox.
Následující víkend 30.9-2.10.  se v opavském areálu Kateřinky konal již 7. ročník Ford Cupu. V soutěžích ZM a Z závodila Lucie Schenková a Lantaverou a Markéta Kubová s Fluxem. V soutěžích Z a ZL pak Eliška Machalová s Galettou, Terezie Létalová s Rogerem a Jan Kubrický s Aishou. Skvělé druhé místo vybojoval v soutěži L** Aleš Bittner s Mr. Voxem. V soutěžích S** pak závodila Katka Kubrická s Lentilkou a Šejnou. V nedělní soutěži pak dvojice Katka s Šejnou zajela všechny kola bez trestných bodů a vybojovala výborné 3.místo. yes yes
Ve dnech 7.-9.10. proběhlo v areálu ESC Olomouc Grand Prix Jana Kutěje. Zde soutěžila Katka Kubrická s Šejnou a Lentilkou a Aleš Bittner a MR.Vox.
Poslední letošní venkovní závody, kde měla naše stáj zastoupení proběhly 15.10. v Opavě Kateřinkách. V soutěžích stupňované obtížnosti do 70cm a 90cm  závodila Evelína Bittnerová s Canestou,  soutěžích 90cm a Z Markéta Kubová s Fluxem. Dvojice Terezie Létalová s Rogerem, Eliška Machalová s Galettou a Katka Kubrická s Empiriem soutěžily na urovni stupně Z a ZL. V poslední soutěži těchto závodů L** se pak představil hřebec Falkence v sedle s Katkou Kubrickou.

 

       

3.9.2016

První prázdninový víkend vyrazili členové naší stáje do brněnského areálu na Veveří. V soutěžích Z a ZL soutěžila Terezie Létalová s Rogerem a v soutěžích L* a S* Aleš Bittner a Mr.Vox.
Ve dnech 7.-10.7. proběhlo v areálu ECS Mistrovství České republiky dětí a juniorů. Zde za naši stáj závodila Eliška Machalová s Galettou. Tato dvojice byla členkou družstva Severní Morava, které se nakonec umístilo na skvělém 3.místě  yes.

Tentýž víkend se konaly skokové závody v Opavě-Kateřinkách. V soutěžích Z a ZL se představila Terezie Létalová s Rogerem, v soutěžích ZL a L* pak Elando a Anonym, oba v sedle s Katkou Kubrickou.

  

O několik dní později proběhlo také v Opavě-Kateřinkách další kolo KMK. Zde jsme měli opět zastoupení pouze v kategorii 6-ti letých. Soutěže probíhaly již na stupni S*. Lentilka mezi klisnami zvítězila, hřebec Falkence pak ve své kategorii obsadil 2.místo. Oba v sedle s Katkou Kubrickou. yesyes
Následující víkend se konalo Mistrovství České republiky. Na tyto závody pořádané v areálu Equitana Martinice vyrazila Katka Kubrická s klisnou Šejnou. Tato dvojice se účastnila soutěží v kategorii žen.
O týden později byl závodní víkend velmi nabitý. Terezie Letalová s Rogerem se účastnila závodů v Hradištku u Sadské, kde absolvovali soutěže Z a ZL.
Velmi početná ekipa pak vyrazila na závody do Polkovic. Soutěže Z a Zl absolvovala klisna Aisha v sedle s Janem Kubrickým. Největší zastoupení jsme pak měli v soutěžích L* a L**, Elando, Anonym a Empirio de Tar v sedle s Katkou Kubrickou, a Aleš Bittner s hřebcem Mr.Vox.
Dne 30.7. proběhly skokové závody v nedalekých Trojanovicích. V soutěži Z se představili dvojice Evelína Bittnerová s Dastelou a Katka Kubrická s Riccou. Soutěže Z a ZL absolvoval Jan Kubrický s klisnou Aisha.
Na začátku měsíce srpna vyrazila na závody pouze Terezie Létalová s Rogerem. V brněnském areálu na Veveří pak zavodili v soutěžích stupně Z a ZL.
Opět velmi početná ekipa vyrazila o týden později na závody pořádané v Opavě - Kateřinkách. V soutěžích stupně Z závodila Evelína Bittnerová s Dastelou, kdy vybojovali 3. a 4.místo. yes  Soutěže Z a ZL absolvovaly dvojice Terezie Létalová s Rogerem a Pavlína Jankotová s Calippem. Katka Kubrická s Elandem a Anonymem soutěžila na úrovní Zl a L*. Mr.Vox v sedle s Alešem Bittnerem se představili v soutěžích L*,L** a S*. Nejvyšších soutěží tohoto závodního víkendu na úrovni ST* a ST** se účastnila Katka Kubrická s Šejnou.
Pár dní po opavských závodech se konalo další kolo KMK, tentokrát v Ostravě Staré Bělé. Zde opět mezi šestiletými byla velmi úspěšná Katka Kubrická s oběma svými svěřenci. S Lentilkou soutěž vyhrála a s hřebcem Falkence se umístila na 3.místě.yesyes
Ve stejném areálu proběhly další skokové závody hned následující víkend. Zde se v soutěžích stupně Z a ZL představily tyto dvojice- Evelína Bittnerová s Dastelou, Eliška Machalová s Galettou, Katka Kubrická s Elandem a Jan Kubrický s Aishou.
Konec srpna byl opět ve znamení mistrovských soutěží. V olomouckém areálu proběhlo OM Severomoravské oblasti mladých jezdců, žen a seniorů.  Otevřených soutěží se zučastnila Evelína Bittnerová s Dastelou a Terezie Létalová s Rogerem. V soutěži družstev za naši stáj závodila Katka Kubrická s Anonymem a Aleš Bittner s Mr.Vox, kdy obsadili velmi pěkné 5.místo. V soutěži žen startovala Katka s Lentilkou a hřebcem Falkence. S Lentilkou si celou soutěž udržely čisté konto, navíc s nejlepším časem, a v soutěži zvítězily. Katka tak  obhájila mistrovský titul v kategorii žen Severomoravské oblasti .yesyesyes

     

 

28.6.2016

Ve dnech 27.-29.5.2016 proběhly závody v olomouckém areálu ESC.  V soutěžích stupně Z  závodila Evelína Bittnerová s Dastelou, v Z a ZL Lucie Krampotová s Contendrou a Valentinem. Během tohoto víkendu závodil také Jan Kubrický s Anonymem v soutěžích ZL, L* a S*, dále pak Katka Kubrická s Empiriem De Tar a hřebcem Falkence v soutěžích ZL a L**. V soutěžích L** a S** závodil pouze Aleš Bittner a Mr.Vox.
Následující víkend proběhlo další kolo ČSP, tentokrát v Litomyšli. Zde soutěžila Lucie Krampotová s Contendrou na úrovni ZL, L* a L**. V soutěžích S** nás zastupovala dvojice Mr.Vox v sedle s Alešem Bittnerem. V nové kategorii U25 opět závodila Katka Kubrická s Šejnou.
Pár dní po ČSP proběhlo v Litomyšli další kolo KMK. Na še stáj má tento rok zastoupení pouze v kategorii 6-ti letých. Katka Kubrická s Lentilkou v  kategorii klisen zvítězily . yes yes S hřebcem Falkence se pak umístila na 4.místě.
Další kolo ČSP se následující víkend přesunulo do Opavy -Kateřinek. Nižších soutěží se účastnila Evelína Bittnerová s Dastelou. Seriálu Czech Junior Cup pak Eliška Machalová s Galettou. V soutěžích kategorie Small tour závodila dvojice Aleš Bittner a Mr.Vox. Katka Kubrická s Šejnou v kategorii U25 obsadila po jedné chybě v rozeskakování 10. místo yes. V soutěžích seriálu Amateur tour závodila Terezie Létalová s Rogerem. Tato dvojice se po úspěšných kvalifikacích probojovala do nedělního finále.
Týden po skončení kola ČSP se v témže areálu konaly další závody, tentokrát Malá cena Opavy. Početná ekipa vyrazila na sobotní nižší soutěže, stupňovaná obtížnost do 80,90cm a soutěž st.Z. Závodila zde Katka Kubrická s Riccou, Lucie Schenková s Lantaverou, Barbora Ermisová s Hvězdou a Evelína Bittnerová s Canestou a Dastelou. V nedělních soutěžích  L* a S* pak závodila Katka Kubrická  s hřebcem Falkence a Lentilkou. Falkence v soutěži S* obsadil 4.místo yesyes. V soutěžích stejné obtížnosti závodil také Aleš Bittner a Mr.Vox.
Ve dnech 23.-26.6.2016 se v areálu ESC konal světový pohár v parkurovém skákání. Těchto závodů se účastnila Katka KUbrická s Lentilkou v kategorii pro mladé koně, kdy v páteční soutěži ve velké konkurenci vybojovaly 8.místo.yesyes. V kategorii U25 zde soutěžila Katka s Šejnou.

       

 

21.5.2016

Ve dnech 30.4-1.5.2016 proběhlo další kolo ČSP, tentokrát v Brně. Zde soutěžila Katka Kubrická s Lentilkou v soutěžích L** a S**.Soutěž S** zajely bez trestých bodů a obsadily 6.místo. Vyšší soutěže absolvovala Katka s Šejnou. V nové Kategorii U25 se v soutěži ST* umístily na skvělém 3.místě. yes yes
Další víkend se konaly závody v areálu Opava-Kateřinky. V soutěžích 70cm a 80cm závodila Agátka Osičková s Laurou, Evelína Bittnerová s Canestou a Lucie Schenková s Lantaverou. Agátka i Evelína zajely obě soutěže bez trestných bodů.yes. Dvoufázového skákání 80/80 a soutěže stupně Z se zůčastnil Jan Kubrický s Riccou a Terezie Létalové s Rogerem. Eliška Machalová s  Galettou se v soutěži Z umístily na 3.místě a v soutěži L*, která byla pro tuto dvojici premiérou, obsadily po čistém výkonu skvělé 9.místo.yes Soutěž ZL s návazným rozeskakováním čistě absolvoval Jan Kubrický s Anonymem. Emipirio de Tar a hřebec Falkence v sedle s Katkou Kubrickou závodili v soutěžích ZL a L**. Soutěž ZL Katka s Empiriem vyhrála.yes
O pár dní později proběhlo v Opavě další kolo KMK.Mezi 6-ti letými klisnami obsadila Katka s Lentilkou 3. místo, stejně tak 3.místo obsadil i Jan Kubrický s Falkence mezi 6-ti letými hřebci.
Následující víkend se konalo v Ostravě Staré Bělé 3.kolo ČSP. V kategorii Czech Junior Cup závodila Eliška Machalová s Galettou. Katka s Šejnou absolvovala soutěž S** a ST*,která je součástí  kategorie U25. Zde obsadily velmi dobré 4.místo.yes
Další kolo ČSP proběhlo o týden později v Ptýrově. Zde vyrazila Katka s Šejnou a Lentilkou. S Lentilkou absolvovala soutěže L** a S**. S Šejnou pak nejvyšší soutěže těchto závodů, ST* v rámci kategorie U25 a v neděli Velkou cenu Kolína na úrovni T*.

1.5.2016

Ve dnech 15.-17.4 proběhly závody v olomouckém areálu ESC.  V nižších soutěžích ZM,Z závodila Katka Kubrická s Riccou a Evelína Bittnerová s Canestou. Dvojice Lucka Krampotová s Contendrou a Eliška Machalová s Galettou o tomto víkendu soutěžily v Z a ZL. V soutěžích ZL,L* a L** závodilo nejvíce dvojic naší stáje, a to Katka Kubrická s Lentilkou a hřebcem Falkence, Jan Kubrický s Anonymem a Aleš Bittner s Mr.Vox. Nedělní odpoledne patřilo nejvyšším soutěžím tohoto závodního víkendu. S* s čistým kontem absolvoval Aleš Bittner s Mr.Vox, a v ST* závodila Katka s Šejnou.
V areálu Nové zámky se 19.4.2016 konalo 1.kolo letošního KMK. Zastoupení jsme měli pouze mezi 6-ti letými koňmi, kteří závodili na stupni L**. Hřebec Falkence bez trestných bodů a Lentilka s jednou chybou na překážkách, oba v sedle s Katkou Kubrickou.
O pár dní později proběhlo 1.kolo ČSP v Martinicích. Zde soutěžila pouze Katka s Šejnou a v soutěži ST** obsadily skvělé 7.místo z 61. dvojic.yesyes

   

 

11.4.2016

Letošní první venkovní závody, kterých se naše stáj zůčastnila proběhly v areálu Opava-Kateřinky. V souteži 70cm závodila Evelína Bittnerová s Canestou a Agátka Osičková s Laurou 12. Obě dvojice zajely parkur bez trestných bodů, a Agátka s Laurou se nejvíce přiblížily limitovanému času a soutěž vyhrály. Gratulace yes yes . V další soutěži dvoufázového skákání 80/80 se představila opět Evelína Bittnerová s Canestou, Agátka Osičková s Laurou a Katka Kubrická s Riccou. Všechny tři dvojice opět dojely parkur bez trestných bodů.
V dalších soutěžích stupně Z a ZL závodila Lucka Krampotová s Contendrou a Bacardim 10, a Eliška Machalová s Galettou. V parkuru st. Z Eliška i Lucka po čistém parkuru s naprosto shodným časem obsadily 5. místo yes yes .
V neděli závodila už jen Lucka s Contendrou v soutěžích Z a ZL, a v Z obsadily 3.místo. yesyes

  

20.3.2016

Další halové závody proběhly 12.3.2016 opět v areálu v Nových Zámcích. V soutěžích Z,ZL závodila Eliška Machalová s Galletou. V soutěžích ZL a L* s následným rozeskakováním Lucka Krampotová s Contendrou.  Anonym v sedle  s Janem Kubrickým také zavodili v soutěži L* s následným rozeskakováním , kdy obě části absolvovali s čistým kontem. Poslední dvojicí, která se účastnila těchto závodů byl Aleš Bittner a Mr.Vox , soutěžili na úrovni L* a L**.

 

6.3.2016

5.-6.3.2016 proběhly halové skokové závody v areálu TJ Slovan Frenštát. V sobotní soutěži Z - na styl  jezdce se dařilo Lucce Krampotová s Contendrou, kdy obsadily druhé místo, a Elišce Machalové s Galettou, kdy získaly místo třetí. V další soutěži Stupňovaná obtížnost do 110cm závodila Katka Kubrická s hřebcem Falkence. Soutěž absolvovali s čistým kontem.  Následovala sobotní hlavní soutěž Eurobit Pohár žen. Té se zůčastnila Katka s hřebcem Falkence, Lucka s Contendrou a Eliška s Galettou.
Nedělní soutěže patřily poníkům a nižším hobby soutěžím. V parkuru do 60cm obsadila 4.místo Agátka Osičková s Laurou.Ihned za touto dvojicí se umístila Evelína Bittnerová s Canestou, Helena Nová s Komtesou a Lucie Shenková s Lantaverou. yes  V parkuru do 70cm obsadily tyto dvojice opět místa v první polovině výsledkové listiny. Všem se podařilo absolvovat parkur s čistým kontem, nejrychlejší z naší ekipy byla tentokrát  Helena Nová s Komtesou a  obsadila tak 3.příčku. yes.

             

7.2.2016

Po sérii skokových soustředění včera vyrazila velmi početná ekipa na halové závody do areálu v Nových Zámcích. V soutežích Z a ZL závodila Katka Kubrická s hřebcem Falkence, Eva Vavříková s Šejlou, Eliška  Machalová s Galletou a Markéta Kubová s Anonymem.Při své závodní premiéře s novou klisnou se dařilo Elišce Machalové, která v soutěži Z obsadila 3.místo.  V soutežích ZL a L* se pak představili Katka Kubrická s Lentilkou,kdy v ZL obsadila 3. a v L* 7.místo, a Lucka Krampotová s Contendrou. Této dvojici se rovněž dařilo v soutěži stupně ZL, kdy obsadily místo čtvrté. yes

9.11.2015

Závodní sezóna na venkovních kolbištích již skončila, a tak zástupci naší stáje vyrazili na halové závody pořádané ve Frenštátě a Nových Zámcích.
Závody ve Frenštátě pod Radhoštěm proběhly 31.10.2015. V soutěži 70cm soutěžila Evelína Bittnerová s Canestou, v soutěži Z a ZL Pavlína Jankotová s Callipem, a v ZL a L* Lucie Krampotová s Contendrou.
7.11.2015 se konaly halové parkurové závody v areálu v Nových Zámcích. V  Z a ZL soutěžila Eva Vavříková s Šejlou, v ZL a L*  Lucka Krampotová s Contendrou a Jan Kubrický s Anonymem. Pětiletá Lentilka v sedle s Katkou Kubrickou soutěžila na úrovni L* a L**. V nejvyšších soutěžích těchto halových závodů stupňovaná obtížnost do 125 a S** závodila Katka s Šejnou.

25.10.2015

Ve dnech 23.-26.9. se v olomouckém areálu ESC konalo  poslední kvalifikační kolo ČSP, a následně v neděli 27.9. pak Finále všech seriálů -Českého skokového poháru, Junior cupu a Amateur Tour.
Katka Kubrická během tohoto prodlouženého závodního víkendu sedlala několik koní.  V soutěžích ZL a L** soutěžila s valachem Empirio de Tar. Velmi se jí v soutěžích do 120cm dařilo s klisnou Femina, kdy dvakrát zvítězily .yes   S klisnou Šejnou pak absolvovala nejtěžší soutěže tohoto závodního mítinku, a to od stupně ST* až po T*.
Soutěží seriálu Amateur Tour se zůčastnila Terezie Létalová s Aishou a Markéta Kubová s Anonymem. Markéta s Anonymem se probojovali do sobotního finále Amateur Tour  v rámci VC Olomouce , a nakonec postoupili i do nedělního Velkého finále.
V soutěžích stupně ZL závodila také Lucka Krampotová s Contendrou. Soboní poslední soutěží byla stupňovaná obtížnost do 120cm, které se tato dvojice také zůčastnila. Přesto, že to byla pro Lucku  na této výšce závodní premiéra, vedly si velmi dobře.

 

 

O týden později proběhly skokové závody v jezdeckém areálu v Trojanovicích.  V soutěžích ZLP a LP zastupovala naši stáj Helena Nová se svou poničkou Luckou. Soutěže stupňované obtížnosti do 90cm a 100cm absolvovaly Eva Vavříková s Šejlou a Lucka Krampotová s Baby. Se svou druhou klisnou Contendra pak Lucka závodila v soutěži ZL.Další dvojicí naší staje byla Terezie Létalová s klisnou Aisha, kdy absolvovaly soutěž st.obtížnost do 100cm, kde obsadily 4.místo a ZL.
Ve dnech 9.-11.10. se  v olomouckém ESC konalo Grand Prix Jana Kutěje. Během tohoto víkendu soutěžila Katka Kubrická opět s několika koňmi. V soutěžích ZL a L**  s 5-ti letou klisnou Lentilkou, v soutěžích L** a S** s Feminou a v nejvyšších soutěžích na úrovni ST** s klisnou Šejnou. V pátečních soutěžích ZL a L**  závodila také Lucka Krampotová s Contendrou.

Současně se závody v ESC proběhly také skokové závody v Nových Zámcích, kam vyrazila Terezie Létalová s Aishou a Lucka Krampotová s Contendrou. Obě dvojice absolvovaly soutěže Z a ZL, kdy Lucka v Z získala 3. místo a v ZL 4.místo. yes

  

Na poslední letošní venkovní závody jsme tento víkend vyrazili do brněnského areálu na Veveří. Eva Vavříková s Šejlou a Terezie Létalová s Aishou závodily s soutěžích Z a ZL. V Z vybojovala Terezie 3. a Eva 5.místo. Soutěž ZL pak Terezie s Aishou vyhrály. yes  Lucka Krampotová s Contendrou absolvovala soutěž ZL a Markéta Kubová s Anonymem soutěže ZL a L*.

 

26.9.2015

Ve dnech 21.-22.7. se v Trojanovicích konalo Finále MŠMK. V kategorii 4-letých se do finále probojovala klisna Baby v sedle s Lucií Krampotovou, a v kategorii 5-ti letých klisna Lentilka s Katkou Kubrickou. Druhé jmenované dvojici  se v Trojanovicích velmi dařilo, zajely čistě obě kola i následné rozeskakování a ve finále 5-ti letých zvítězily. yes yes
Několik dní po Finále MŠMK  proběhlo další kolo ČSP, tentokrát Velká cena Opavy. V soutěžích ZM a Z soutěžila Lucie Krampotová s Contendrou, v soutěži ZM pak vybojovaly 2.místo yes . V soutěžích Amater Tour závodila Markéta Kubová s Anonym, k probojovali do nedělního finále, kde po jedné chybě v rozeskakování obsadili 11.místo. Katka Kubrická zde soutěžila s dvěma koňmi, Feminou a Šejnou. S Feminou absolvovaly soutěže L*-S**, kde získaly dvě  4. místa yes . V nejvyšších soutěžích, včetně nedělní Velké ceny Opavy, pak závodila s Šejnou.

 

V Opavě Kateřinkách se 28.7. konalo další kolo KMK. Mezi 4-tými klisnami soutěžila opět Lucka Krampotová s Baby a mezi 5-ti letými Lentilka v sedle s Katkou Kubrickou. Této dvojici se podařilo získat skvělé 2.místo yes.
Ve dnech 31.7-2.8. se v olomouckém areálu ESC konalo finále CEJC. V otevřených soutěžích stupně Z závodila Terezie Létalová s Aishou, kdy získaly 3.místo, o den později v soutěži stejné obtížnosti získala Markéta Kubová s Anonymem 2.místo.yes  Do finále Hobby Tour se probojovala Lucie Krampotová s Contendrou, v Medium Tour pak Katka Kubrická s Feminou, kdy vybojovaly parádní 3.místo. yes V Big Tour po jedné chybě obsadila Katka s Šejnou 7.místo.
Na další závody jsme vyrazili do nově opraveného areálu v Bohuňovicích. V soutěži ZM zvítězila Lucka Balhárková se svou klisnou Wulfenia. V soutěži Z pak obsadila 3.misto Markéta Kubová s Anonymem, 4.místo Lucka Krampotová s Contendrou a 6. místo Lucka balhárková s Wulfenií.
 O týden později proběhly Večerní závody v areálu TJ Slovan Frenštát, na které vyrazila Lucka Krampotová s Contedrou a Pavlína Jankotová s Callipem. Obě dvojice absolvovaly soutěže ZM a Z. Tentýž víkend soutěžila Katka Kubrická s Elandem a Feminou ve Svébohově. S oběma koňmi absolvovala soutěže ZL a L*, kdy s Feminou vybojovaly v těchto soutěžích  4. a 6. místo yes
O několik dní později proběhlo v Litomyšli další kolo KMK. V kategorii 4-letých klisen soutěžil Jan Kubrický s Baby, v kategorii 5-ti letých Lentilka v sedle s Katkou Kubrickou, kdy opět obsadily skvělé 2.místo yes.
Cena Olomouckého kraje konaná opět v areálu ESC proběhla ve dnech 21.-23.8.2015. V soutěžích Z a ZL soutěžila Markéta Kubová s Anonymem, ZL a L*  Katka s Elandem, L* a S* Katka s Feminou a S* s Šejnou.
Dalšími závody v Olomouckém kraji  byla Cena f.Papcel. Na tyto závody jsme vyrazili o týden později, a to do areálu v Nových zámcích. V soutěžích Z a ZL závodila Lucie Krampotová s Contendrou, Terezie Létalová s Aishou a Markéta Kubová s Anonymem. Katka Kubrická s Šejnou soutěžily  v S**, kde obsadily 6.místo. Hlavní soutěží byla ST*, kde Katka s Šejnou po čistém základním kole i rozeskakování obsadily 3.místo yesyes. Stejný víkend probíhalo Finále Hobby šampionátu ve Sviadnově, kde soutěžila Eva Vavříková s Šejlou. Dvojici se podařilo získat výborné 4.místo yes.

Ve dnech 12.-13.9. se v Opavě Kateřinkách konal Memoriál Ericha Režnara.  Eva Vavříková s Šejlou a Lucka Krampotová s Baby závodily v soutěžích ZM a Z. V soutěžích Z a ZL závodila Lucka  se svou druhou klisnou Contendrou, Terezie Létalová s Aishou a Markéta Kubová s Anonymem. V soutěži ZL na čas zvítězila dvojice Terezie a Aisha. Katka Kubrická zde závodila s několika koňmi. V soutěžích ZL a L* s Lentilkou a Elandem, v S* s Feminou a ST* s Šejnou.

 

 

 

23.7.2015

Ve dnech 4.-7.6. proběhlo další kolo Českého skokového poháru, tentokrát v Litomyšli. V nedělní Velké ceně startovala Katka Kubrická pouze se svou druhou klisnou, Šejlou. Klisna Šejna startovala v sedle s Katkou na  mezinárodních závodech CSI*** pořádaných v olomouckém areálu ESC. Zde závodily v soutěžích pro mladé jezdce až do úrovně 145cm.  V sobotním finále pak obsadily  skvělé 6.místo yes yes

Další kolo seriálu Central Europe Jumping Cup se ve dnech 19.-21.6. konalo ve sloveském Pezinku. V Hobby tour soutěžila Lucie Krampotová s Contendrou, v Middle tour Katka Kubciká s Elandem a v nejvyšších soutěžích pak opět Katka Kubrická s Šejnou.
Dne 24.6. proběhlo v Chotěbuzi další kolo KMK . V soutěži pro 4.leté klisny naši stáj reprezentovala Lucie Krampotová s Baby, kdy se této dvojici podařilo vybojovat skvělé 2.místo. yes V kategorii 5-ti letých klisen zvítězila Katka Kubrická s Lentilkou.
O den později začalo Oblastní  mistrovství SM oblasti konané ve frenštátském areálu Na nivách. V nižších soutěžích na styl závodily dvojice Eva Vavříková s Lantaverou a Lucie Krampotová s Contendrou. S čistým kontem ve všech absolvovaných soutěžích do st.L**závodil Jan Kubrický s Anonymem. Velmi se také dařilo Katce Kubrické s valachem Elando v kategorii mladých jezdců, kdy  ve finále zvítězili. yes
Jezdecký areál Nové Zámky hostil 1.7. další kolo KMK. V soutěži 4-letých klisen opět závodila Lucie Krampotová s Baby. Mezi 5-tiletými pak Katka Kubrická s Lentilkou. Této dvojici se opět dařilo a obsadily 3.místo.
Další závodní víkend proběhl opět v olomouckém ESC. Těchto závodů se účastnila Katka Kubrická s Šejlou.

O dva týdny později jsme opět vyrazili na závody do areálu Equine sport center v Olomouci. Tentokrát byla ekipa naší stáje mnohem početnější. V soutěži Z závodila Lucie Krampotová s Contendrou a obsadily 7.místo. V sobotních soutěžích L* a S* závodila Katka Kubrická s Elandem a Feminou a Jan Kubrický s Anonymem a Rozárkou. Katka s Feminou zvítězily v poslední sobotní soutěži S* . yes yes . Velmi dobře si také vedl Elando a Anonym, pro které byla uroven S* premierou.

 

6.6.2015

Ve dnech 1.-3.května proběhlo v brněnském areálu TJ Moravan druhé kolo Českého  poháru. V Amateur Tour soutěžila Markéta Kubová s Anonymem a Terezie Létalová s Rogerem. Druhá jmenovaná dvojice absolvovala v nedělním finále základní kolo bez trestných bodů, rozeskakování pak zajeli s jednou chybkou a umístili se na 13. místě. V soutěžích Zl a L** soutěžila dvojice Katka Kubrická s Elandem. Nejvyšší soutěže tohoto závodního víkendu pak Katka Kubrická absolvovala s klisnou Šejlou.

O dva dny později proběhlo v areálu TJ Slovan Frenšát další kolo MŠMK. V kategorii 4-letých naši stáj reprezentovala Lucie Krampotová s Baby. V kategorii 5-ti letých pak dvojice Katka Kubrická a Lentilka, a Jan Kubrický s hřebcem Falkence. Obomě dvojicím se podařilo soutěž zajet bez trestných bodů a umístily se tedy na 1.místě.yes

Další víkend zástupci naší stáje vyrazili do olomouckého areálu ESC, kde probíhalo kvalifikační kolo Middle Europe jumping cup. Eva Vavříková s Lantaverou absolvovala základní kolo parkuru st.Z bez trestných bodů, v následném rozeskakování pak s jednou chybou. Do stupně ZL soutěžily dvojice Katka Kubrická s Lentilkou a Elandem, a Lucie Krampotová s Baby. V pátečních soutěžích pak Elando a Baby obsadily 5. a 6. místo yes .  V soutěžích st.ST soutěžila Katka Kubrická s oběma svými klisnami, Šejnou a Šejlou.

Další kolo Českého skokového poháru  se konalo o týden později v  areálu Baník Ostrava. Zde v hlavní nedělní souteži na výšce 145cm závodila Katka Kubrická s Šejlou a této dvojici se podařilo vybojovat skvělé 9.místo yes .

Po Velké ceně Ostravy následovalo další kolo KMK, tentokrát v Brně na Panské Líše. V kategorii 4-letých klisen soutěžila klisna Baby v sedle s Lucií Krampotovou, po čistém parkuru obsadily skvělé 3.místo.yes . V pětiletých  klisnách se představila Lentilka v sedle s Katkou Kubrickou.

V novém areálu Němčice se konala Velká cena Kolína, v pořadí již4.kolo Českého skokového poháru. Zde soutěžila Katka Kubrická s valachem Elando v soutěžích st. L**, s klisnou Šejna pak v nejvyšších soutěžích , včetně hlavní nedělní soutěže na úrovni st. T**.

Dne 30.5. se konaly skokové závody v Chrámečném. Na tyto závody vyrazili celkem tři koně naší stáje, Cracatoa a Elando v sedle s Katkou Kubrickou a Anonym v sedle s Janem Kubrickým. V soutěži 100/110 se Katka se svými koňmi umístila na 1. a 4. místě yes yes . V hlavní soutěži těchto skokových závodů na urovni st.L*  obsadila Katka  s Elandem celkově skvělé 5.místo. yes

 

 

28.4.2015

10.4.2015 proběhlo v jezdeckém areálu v Chotěbuzi 1.kolo MŠMK, kterého se mezi 5.letým zůčastnila Lentilka, a mezi 6-ti letými Elando. Oba absolvovali soutěže v sedle s Katkou Kubrickou. Velmi se dařilo Lentilce, která po čistém výkonu obsadila 3.místo.

Ve dnech 16.-19.4. se v Martinicích konalo 1.kolo Českého skokového poháru. V seriálu Equiservis Amateur tour soutěžila Terezie Létalová s Rogerem a Markéta Kubová s Anonymem. Katka Kubrická zde soutěžila s oběma svými klisnami Šejnou i Šejlou na úrovních stupně S**, ST** a T*.V sobotní soutěži ST** po čistém výkonu obsadila Katka s Šejnou skvělé 5.místo yes

O dva dny později proběhlo 1.kolo KMK v areálu Baník Ostrava. Mezi čtyřletými soutěžila Lucie Krampotová se svojí klisnou Baby: V 5-ti letých klisnách jsme měli zastoupení opět Katkou Kubrickou s Lentilkou, kde se umístily na parádním 2.místě. Mezi 5-ti letými hřebci soutěžil Jan Kubrický s hřebcem Falkence, soutěž L* absolvovali bez trestným bodů.

   

Následující víkend část naší stáje vyrazila na Jarní skokové závody do Trojanovic. V soutěžích stupňované obtížnosti do 80 a do 90 cm absolvovala svou závodní premiéru klisna Lantavern  v sedle s Evou Vavříkovou, a vedly si velmi dobře. Další dvojící v těchto soutěžích byla Lucie Krampotová a Baby, kdy po čistých výkonech v obou soutěžích si z 90-tky odvezly stužku za 7.místo. yes . V následujíci soutěži Z závodila Markéta Kubová s Anonymem, kdy po čistém absolvování parkuru zvítězili.

  

Tentýž víkend vyrazila Katka Kubrická na mezinárodní závody do rakouského Linze. V páteční soutěži v kategorii jezdců do 25-ti let obsadila Katka s Šejnou skvělé 4.místo. Gratulujeme yes yes

7.4.2015

Sezona 2015  pomalu začíná a naše stáj má za sebou již dvoje závody. První z nich byly v polovině března halové závody v areálu Dvůr Nové zámky.  Těchto závodů se zůčastnila Katka Kubrická s valachem Elando v soutěžích ZL a L* ,a s Šejnou v soutěžích L* a S*. V soutěži L* obsadila Katka s Šejnou 3.místo.

 

Uplynulý víkend jsme vyrazili do olomouckého areálu Equine sport center.   I I přes nepříznivé počasí se těchto třídenních závodů účastnila poměrně početná ekipa. V soutěžích stupně S* soutěžila Katka Kubrická s Šejnou a Šejlou. S Elandem pak absolvovala soutěže stupně ZL a L*. V soutěžích Z a ZL byla naše stáj zastoupena Terezií Létalovou s Rogerem a Markétou Kubovou s Anonymem. Svou závodní premiéru zde absolvovala Lucie Krampotová a její teprve čtyřletá klisna Baby.

12.2.2015

Vložen rozpis soustředění na následující víkend v sekci "Skokové soustředění".

30.1.2014

V sekci Skokové soustředění vložen rozpis na následující víkend.

16.1.2015

V sekci Skokové soustředění vložen rozpis na následující víkend.

1.1.2015

V sekci Skokové soustředění vložen rozpis na nadcházející víkend.
V této sekci rovněž vloženy podrobnosti na další dvě skoková soustředění, která proběhnou 17.-18.1. a 31.1.-1.2.2015.

24.12.2014

V sekci Skokové soustředění vložen rozpis na víkend 27. - 28.12.2014.

6.12.2014

Konec roku 2014 se pomalu  blíží  a SS Kubrický bude opět pořádat seriál skokových soustředění pod vedením Jana Kubrického. První dvě jsou naplánována na 27.- 28.12.2014  a 3.- 4.1.2015. Více info v sekci Skokové soustředění 2014/15.

 

28.10.2014

Ve dnech 12.-14.9.2014 proběhlo v olomouckém areálu ESC další kolo ČSP, tentokrát VC Opavy. Těchto závodů se zůčastnila pouze Katka Kubrická s Šejnou. Sobotní hlavní soutěží byla náhradní VC Ostravy , která byla pro nepřízeň počasí v srpnu zrušena. Katce s Šejnou se jako jediným podařilo zajet základní i finálové kolo bez trestných bodů, a ve velmi silné konkurenci v této soutěži zvítězily. yes yes .

Následující víkend se v Chotěbuzi konalo finále Meridian Szary Tour. V pátek se těchto závodů na úrovni Z zůčastnili, Katka Kubrická s Lentilkou, Jan Kubrický s Elandem  a Josef Holášek s Falkence.Lentilka po čistém výkonu obsadila krásné 2. místo. Elandovi a hřebci Falkence se podařilo soutěž rovněž zajet bez trestných bodů na překážkách, pouze s jedním tr.bodem za čas. Následující soutěží na urovni stupně ZL bylo finále pro 4.leté koně, kde se Lentilka umístila na celkově 6.místě.

Na počátku října, 4.10.2014, proběhla v trojanovickém areálu Pony liga a Teenager 2014. Těchto závodů se zůčastnila Agátka Osičková s Anabel, Eva Vavříková s Fernandis II v soutěžích stup.obtížnosti do 80 a do 90, a Katka Kubrická s Elandem v soutěžích stup.obtížnosti do 90 a Z. Velmi se dařilo Evě s Fernandis, kdy první soutěž vyhrály, ale také Agátce s Anabel,kdy obsadily 3. a 5. místo. yes

 

Poslední závody na venkovním kolbišti, kterých jsme se zůčastnili, proběhly v areálu ESC Olomouc.Zde na urovni ST** soutěžila Katka Kubrická s Šejnou.

 

11.9.2014

Během léta se naše stáj účastnila závodů téměř každý týden. Několikrát jsem zavítali do brněnského areálu na Veveří. Zde za naši stáj závodila Markéta Kubová s Anonymem do úrovně L**, a Katka Kubrická s Šejnou.Tato dvojice zde v polovině května vyhrála soutěž S*. Na začátku června jsme se zúčastnili dalšího kola Českého skokového poháru, které proběhlo v Litomyšli. Zde závodila Katka Kubrická s Šejnou v soutěžích S** - T* , a Markéta Kubová s Anonymem v soutěžích seriálu Equiservis Amater Tour.

V červenci proběhlo v areálu Equitana Martinice Mistrovství České republiky, kde se Katka s Šejnou v kategorii mladých jezdců umístily na pěkném 7.místě. Poslední červencový víkend patřil dalšímu kolu Českého skokového poháru, které proběhlo ve Frenštátě pod Radhoštěm. V EAT zde soutěžila Markéta Kubová s Anonymem, v nejvyšších soutěžích na úrovni ST** a T* Katka Kubrická s Šejnou.

Následující víkend proběhlo v olomouckém areálu ESC finále seriálu Middle Europe Jumping Cup.Zde se naší stáji velmi dařilo. Katka Kubrická s Šejnou a Markéta Kubová s Anonymem se probojovali do nedělních finálových soutěží. V Hobby Tour se Markéta s Anonymem umístili na 4.místě, a Katka s Šejnou vybojovaly v Big Tour úžasné 1.místo . yesyesyes

  

Po krátké pauze následovalo další kolo Českého skokového poháru,a to v areálu Baníku Ostrava, kde v seriálu EAT soutěžila Markéta s Anonymem.Finálová kola však byla bohužel z důvodu nepřiznivého počasí zrušena. Další víkend naše stáj vyrazila na závody do dalšího nového areálu v Nových Zámcích, kde soutěžil Jan Kubrický s Rogerem a Katka s Šejnou.

Během letošních prázdnin absolvovala svou závodní premieru naše nejmladší členka, Agátka Osičková s poničkou Anabel.Několikrát se zúčastnily hobby soutěží a téměř pokaždé se podařilo vybojovat stužku. yes

Po delší závodní pauze se několika závodů zůčastnila také Eva Vavříková s klisnou Fernandis II. Přesto že se Fernandis účastnila závodů poprvé, podařilo se dvojici vybojovat v Hobby šampionátu ve Sviadnově skvělé 4.místo. yes

Na začátku srpna na závody do Svidnova vyrazila také Zuzka Fingerhuttová  s Jenny, kde v soutěži do 70cm vybojovali 1.místo.yes

V průběhu léta probíhaly také soutěže pro mladé koně, a to MŠMK a KMK. V obou soutěžích jsme měli zastoupení v kategorii 4-letých koní.S Janem a Katkou Kubrickými soutěžila Lentilka, Josef Holášek s hřebcem Falkence a Allotrie s Janem Kubrickým.Nejlépe se v těchto soutěžích dařilo Lentilce, kdy ve finále MŠMK obsadila 8. místo,a v jednotlivých kolech KMK několikrát vybojovala 1.místa. yes

  

Od června máme v naší stáji další přírustek. Poničce Lence, která je u nás ustájena, se narodila kobylka albínka a dostala jméno Laura. smiley

   

 

10.5.2014

Ve dnech 18.-20.4.2014 proběhla v areálu ESC Olomouc 1. kvalifikace Middle Europe Jumping Cup. V Little tour soutěžila Markéta Kubová s Anonymem v obtížnosti L* a L**. V Big tour s obtížností ST* a ST** nás reprezentovala Katka Kubrická s Šejnou a Šejlou.

   

23.4.2014 proběhlo v ostravském areálu ve Staré Bělé 2.kolo MŠMK. Zde jsme měli opět zastoupení pouze v kategorii čtyřletých.V sedle s Janem Kubrickým soutěžila Allotrie, a to bez trestných bodů, a Lentilka se 4 trestnými body. Hřebec Falkence v sedle s Josefem Holáškem si ze soutěže rovněž odnesli 4 trestné body.

 

Ve dnech 2.-4.5.2014 probělo v areálu ESC Olomouc další kolo ČSP Falton Velká cena Brna. Zde soutěžila Markéta Kubová s Anonymem v seriálu Equiservis Amateur Tour a Katka Kubrická s Šejnou a Šejlou v soutěžích s obtížností ST* a T*.

 

 

Dne 8.5 se naše stáj rozrostla o další kobylku. Matka je Lukava po 2779 Autonom a otec Cascar.

 

 

17.4.2014

Závodní sezona je již v plném proudu. Od začátku března se naše stáj zůčastnila již několika závodů. První z nich byly několikadenní závody v rakouském Wr.Neustadtu, kde soutěžila Katka Kubrická se svými koňmi Šejnou a Šejlou.

30.3. proběhly Jarní skokové závody v Trojanovicích, kde svou závodní premiéru dobře zvládli 5-ti letý Elando a o rok mladší Lentilka.

Následující víkend 5.4. jsme vyrazili na jezdecké závody do ESC Olomouc.V soutěžích 105 a L* závodila Markéta Kubová s Anonymem, v obou soutěžích bez trestných bodů. S čistým kontem absolvovala S* i Katka Kubrická s oběma svými koňmi, Šejnou a Šejlou.

11.4. proběhlo první kolo MŠMK v Chotěbuzi.Zde jsme měli zastoupení pouze v kategorii 4-letých.A to Lentilka, Allotrie v sedle s Janem Kubrickým a hřebec Falkence s jezdcem Josefem Holáškem.

 

13.4. se v Chotěbuzi pořádala 1.kvalifikace Meridian Szary Tour. Zde nás v Gold Tour velmi dobře reprezentovala Katka Kubrická. S oběma koňmi zajela základní kolo bez trestným bodů, díky rychlejšímu času se do finále probojovala pouze s Šejnou, kde nakonec získala velmi dobré 6.místo yes .

16.4. opět soutěžili mladí koně, tentokrát v Olomouci, kde probělo 1. kolo KMK. Nejlépe se dařilo Lentilce, která obsadila 5. místo yes.

13.3.2014

Další skokové soustředění je naplánováno na 22. a 23.3. 2014. Více info v sekci" Skokové soustředění".

8.3.2014

Vložen rozpis treninků na neděli.

7.3.2014

Vložen rozpis treninků na sobotu.

19.2.2014

Další víkendové skokové soustředění je naplánováno na 8.a 9.3.2014, více info v sekci "Skokové soustředění 2013/14".

14.2.2014

Vložen  rozpis treninků na sobotu.

11.2.2014

Dne 8.2.2014 proběhly v našem areálu závody jedno a dvojspřeží. Více informací, včetně výsledků a fotogalerie naleznete v následujícím odkazu.

http://www.jezdectvi.info/?p=4158

 

31.1.2014

Přestože poslední soustředění probíhalo v opravdu velikých mrazech, účast všech přihlášených byla téměř stoprocentní .yes

Termín dalšího víkendového soustředění je naplánován na 15.-16.2.2014.Více info v sekci Skokové soustředění 2013/2014.

24.1.2014

Vložen rozpis  treninků.

14.1.2014

Další víkendové skokové soustředění proběhne 25.-26.1.2014.Více info v sekci "Skokové soustředění 2013/14".

11.1.2014

Vložen plán na neděli.

10.1.2014

Vložen rozpis treninků na sobotu.

1.1.2014

První skokové soustředění úspěšně za námi, díky teplému počasí mohly treninky probíhat na venkovní jízdárně.

Další skokové soustředění proběhne již 11.a 12.1.2014.Více info v sekci "Skokové soustředění".

27.12.2013

Rozpis víkendového  soustředění  naleznete v sekci Skokové soustředění 2013/14.

23.12.2013

Skokové soustředění naplánované na následující víkend je plně obsazeno.

 

22.11.2013

V rámci zimní připravy se bude v naší stáji opět pořádat seriál skokových soustředění. První z nich proběhne již v prosinci 28.-29.12.2013. Více info v sekci " Skokové soustředění 2013/14".

1.9.-9.10.2013

Ve dnech 6. - 8.září se Katka Kubrická s Šejlou a Šejnou zůčastnila mezinárodních závodů Grand Prix CSI2* ve slovenském Pezinku.V neděli Katka s Šejlou absolvovala hlavní závod Grand Prix Privat Banka- Central European League FEI WorldCupTM, který byl postaven na výškách 140-160cm, a i v takto obtížné soutěži si vedly velmi dobře.yes

O dva týdny proběhlo v hořovickém areálu Finale Českého skokového poháru. Zde Katka Kubrická s Šejlou opět velmi dobře reprezentovala naši stáj v nejvyšší soutěži stupně T*.

Koncem září, ve dnech 27.-29-9.2013 , se naše stáj zůčatnila parkurových závodů v Equine sport centrum Olomouc. V soutěžích Z a ZL soutěžila Markéta Kubová s Anonymem, kdy oba parkury zajeli čistě.

Tentýž víkend proběhlo další kolo Závodů družstev v parkurovém skákání, tentokrát v Zamecké jízdarně v Jeseníku nad Odrou. Naši stáj reprezentovala Eva Vavříková s Ornelou, Lucka Frohlichová s Lionem, Zdeňka Kalinová s Raulem a Karolína Geryková s Oregou a vybojovali skvělé druhé místo.yes

5.10.2013 jsme vyrazili na závody do Brna Veveří.Markéta Kubová s Anonymem v soutěžích Z a ZL jeli bez trestných bodů, v poslední soutěži S* vybojovala Katka Kubrická s Šejnou 4. místo. yes

  

1.7.-31.8.2013

Během letních prázdnin  se naše stáj účastnila skokových závodů téměř každý víkend.Hned na začátku prázdnin proběhlo další kolo KMK. V kategorii 5-ti letých zde Anonym v sedle s Janem Kubrickým absolvoval své první L** a po velmi dobrém výkonu vybojovali 2. místo. Stejně tak se dařilo i Laretovi v kategorii 6-ti letých, rovněž v sedle s Janem Kubrickým, se v premierovém S** umístili na 5.místě. Oba valaši se probojovali do finále KMK,ale z důvodu nabitého závodního programu se jej nezúčastní.

Následující víkend se konalo Mistrovství ČR seniorů a mladých jezdců, kterého se v kategorii mladých jezdců zůčastnila Katka Kubrická s Šejlou.V silné konkurenci se jim podařilo vybojovat skvělé 4. místo yes.

O několik týdnů později proběhla VC Frenštátu pod Radhoštěm,kde se opět velmi dařilo Katce Kubrické s Šejlou.V hlavní soutěži, Velké ceně Freštátu s obtížností T*, vybojovali 8. místo.yes

Ve dnech 23.-25.8. se v Ostravě Staré Bělé konalo každoroční Jumping show.Těchto závodů se zůčastnili Jan kubrický s Laretem, Markéta Kubová s Anonymem a Katka Kubrická s Šejnou a Šejlou. V nedělní hlavní soutěži ST** se podařilo Katce s Šejnou vybojovat skvělé 2.místo .yes

25.8.2013 se na Ranči Hermelín pořádali drezurní hobby závody, kterých se za naši stáj zúčastnila Nikol Raidová se svým Santinim.Přestože byly tyto závody pro Santiniho premierou, v soutěži Z1 se umístil na 2.místě.yes

Poslední prázdninový víkend jsme opět vyrazili na závody do Brna-Veveří. Markéta Kubová s Anonymem absolvovali soutěže Z a ZL, kdy v ZL s následným rozeskakováním zajeli bez trestných bodů. Katka Kubrická s Raulem se po čistém rozeskakování v soutěži L* umístili na 4.místě.yes

Během prázdnin se několika závodů zúčastnila také Lucka Frohlichová s Lyonem, Markéta Novotná s Campinem a Karolína Geryková a Oregou a Ornelou.

Během letošního léta se prodaly dvě kobylky.Tříletá Laskonka odjela se svou majitelkou na jižní Moravu. Sedmiletá nadějná Little Love byla prodána do vysokého sportu do stáje ve Švýcarsku.

4.6.2013

Dne 4.6.2013 proběhl v našem areálu svod a výkonostní zkoušky tříletých klisen. Zkoušek se zůčastnilo celkem 7 mladých klisen.

1.- 2.6.2013

O tomto víkendu se v areálu Sviadnov u Frýdku Místku konal již 42. ročník Bezručova poháru. Lucka Frohlichová s Lyonem a Markéta Novotná s Campinem se zůčastnily soutěží stupně Z a ZL. Jan Kubrický pak s koňmi Lareto, Anonym a Radin absolvovali soutěže ZL a L*. Soutěž L* byla vypsána s finálem pro 6 nejlepších.Nejlépe se dařilo Janu Kubrickému  s Anonymem, kdy si po čistém druhém kole vybojovali 3. místo. yes Radin se po čistém základním kole,ale bohužel s  o něco pomalejším časem, umístil ihned za šesticí nejlepších. V nedělní hlavní soutěži S** se velmi dařilo Katce Kubrické s Šejlou, kdy se po čistém finále umístily na 3.místě. yes

24.-26.5.2013

Na mezinárodní parkurové závody Linde Grand Prix CSI* ve slovenském Pezinku vyrazila Katka Kubrická s Šejnou a Little Love a Lucka Kumarová s Ramonou. Velmi se dařilo Lucce s Ramonou, kdy v nedělní hlavní soutěži vypsané pro děti obsadily 2.místo. yes

17.-19.5.2013

V těchto dnech proběhla v jezdeckém areálu v Ostravě-Staré Bělé Velká cena Ostravy Skokového poháru České pojišťovny. Během těchto tří dnů se v soutěžích 110/115 a L** představili Radin v sedle s Janem Kubrickým, Gio a Ramona s Luckou Kumarovou.V soutěžích L** a S** Little Love a Šejna s Katkou Kubrickou. Nejnáročnější byl tento závodní víkend pro Šejlu, která s Katkou absolvovala parkury stupně S**, ST** a T*. Ve velkém počtu soutěžících se jim v soutěžích stupně S** podařilo vybojovat  5. a 7.místo.yes

 

15.5.2013

V Opavě Kateřinkách proběhlo druhé kolo soutěže KMK, která byla v tomto roce otevřena i pro valachy.V sedle s Janem Kubrickým se představila Ornella, Anonym a Lareto. V kategorii pětiletých Anonym premiérově absolvoval obtížnost stupně L*, a po čistém výkonu se umístil na 7.místě.yes Mezi šestiletými se Lareto po absolvování čistého parkuru obtížnosti L** umístil na 5.místě. yes

8.5.2013

Stylových skokových závodů, které proběhly o tomto datu se za naši stáj zůčastnily Markéta Novotná s Campinem, Karolína Geryková s Oregou a Lucka Kumarová s oběma svými koňmi Giem a Ramonou. Velmi se dařilo Lucce s Ramonou, kdy vyhrály soutěž ZM v seriálu Styl Šampionát a stupňovnou obtížnost do 110cm.yes

1.5.2013

Tento den proběhlo ve Frenštátě pod Radhoštěm další, v pořadí druhé, kolo MŠMK. V sedle s Janem Kubrickým se představili Ornella,Anonym a Lareto. Nejlépe se dařilo šestiletému Laretovi, který se po čistém základním kole dostal do rozeskakování, ze kterého si odnesl 4 trestné body na překážkách a umístil se na pěkném 4.místě.Gratulujeme yes.

    

27.-28.4.2013

O tomto víkendu proběhla ve Frenštátě pod Radhoštěm každoroční Májová cena.Těchto skokových závodů se zůčastnila Lucka Frohlichová s Lyonem a Markéta Novotná s Campinem v soutěži ZM a Z, Jan Kubrický s Radinem v soutěži 110/110 a L*, a nedělní poslední soutěže S* Katka Kubrická s Šejnou.

19.-21.4.2012

Další náročný závodní víkend za námi. smiley V pátek 19.4. proběhlo první kolo MŠMK v Ostravě Staré Bělé, kde se v sedle s Janem Kubrickým představili tři mladí koně naší stáje.V kategorie čtyřletých soutěžila klisna Ornella, v pětiletých Anonym a v šestiletých Lareto, kdy si oba odnesli shodně 4 trestné body.

Následující den jsme vyrazili na závody v Brně Veveří.Jan Kubrický s Radinem,Lucka Frohlichová s Lyonem a Lucka Kumarová s Giem absolvovali soutěže 100/110 a 110/120, s Ramonou pak soutěž 110/120 a L**. Little Love a Šejna v sedle s Katkou Kubrickou jely soutěže L** a S**.

V neděli vyrazila už jen Katka Kubrická s koňmi Šejla a Little Love na závody opět do Ostravy Staré Bělé. Obě klisny startovali v soutěžích S** a ST**. V první soutěži si Little Love po čistém rozeskakování vybojovala 5. místo, Šejla si odnesla 4 trestné body, v soutěži ST** pak Little Love skončila na 4. místě. Gratulujeme yes.

               

12.-14.4.2013

Prvních letošních závodů na venkovním kolbišti jsme se zůčastnili v Chotěbuzi. Celkem 9 koní naší stáje se během těchto tří dnů představilo v soutěžích od stupně ZM až po nedělní poslední soutěž ST. První den závodů byl velmi náročný, kdy Jan Kubrický soutěžil se 4 koňmi, s nejmladší Ornellou,která úspěšně absolvovala své první závody, Radinem, Anonymem a Laretem.V soutěži L** si Katka Kubrická s Little Love po čistém rozeskakování odvezla 2. místo yes.V sobotu byla naše stáj zastoupena Markétou Novotnou s Campinem a Karolínou Gerykovou s Oregou, v  nedělních soutěžích S** a ST** Little Love, Šejna a Šejla v sedle s Katkou Kubrickou.

         

6.4.2013

Na letošní poslední halové závody jsme vyrazily do areálu ve Sviadnově u Frýdku Místku. Jan Kubrický s Anonymem a Lucka Frohlichová s Lyonem  jely soutěže stupňované obtížnosti do 100cm a do 110cm.Jan Kubrický s Laretem pak soutěž do 110cm a L*, v nižší soutěži zajeli obě fáze čistě a odvezli si druhé místo yes.

     

16.3.2013

Tento víkend jsme se zůčastnili dalších halových závodů, tentokrát v brněnské Berthall. Jan Kubrický s Radinem se zůčastnili soutěží 100/100 a 110/110. V poslední soutěži 120/120 byla úspěšná Katka Kubrická s koňmi Šejna a Little Love, kde obsadily 3. a 4. místo yes .

10.3.2013

V početném zastoupení se naše stáj zůčastnila 31. ročníku Poháru žen ve Frenštátě pod Radhoštěm.Prvních letošních závodů se zůčastnilo celkem 6 dvojic, Katka Kubrická s Little Love, Karolína Geryková s Oregou, Zdeňka Kalinová s Raulem, Lucka Frohlichová s Lyonem a Lucka Kumarová s koňmi Gio a Ramona. Nejlépe se dařilo právě Lucce Kumarové s Ramonou, kdy se v hlavní soutěži Pohár žen umístila na 3. místě yes.

            

 

17.2.2013

Právě skončilo další ze serie skokových soustředění. V zimním období je pravděpodobně již posledním, protože za 14 dní nás čekají první halové závody v tomto roce.

12.2.2012

Naše stáj, kromě koní do vysokého sportu, nyní nabízí k pronájmu nebo prodeji 4-12leté koně pro rekreaci a hobby sport. Více info v sekci "Koně k prodeji".

              

 

3.2.2013

Další skokové soustředění je naplánováno na víkend 16.-17.února 2013. Přihlášky opět zasílejte na mail  jan.kubricky@seznam.cz nebo na tel.číslo 604 832 763, nejpozději do 14.února 2013.

 

3.2.2013

Právě finišuje v pořadí již třetí dvoudenní skokové soustředění s rekordním počtem 22 koní rozdělených do 10 lotů.Přestože některá cvičení byla technicky náročnější,všechny zůčastněné dvojice je nakonec zvládali bez větších problémů.
.

25.1.2012

Další dvoudenní skokové soustředění proběhne již příští víkend, ve dnech 2. a 3.února 2013. Přihlášky opět zasílejte

na mail :jan.kubricky@seznam.cz nebo na telefon 604 832 763.

Uzávěrka přihlášek 31.1.2013.

18.1.2012

V pořadí již druhé dvoudenní skokové soustředění, které proběhne v naší stáji následující víkend, je opět plně obsazeno.

3.1.2013

Termín konání dalšího dvoudenního skokového soustředění je naplánováno na 19.-20.1.2013. Soustředění je opět vhodné jak pro začínající jezdce nebo koně, tak pro pokročilé dvojice. Příprava bude zaměřena na zdokonalení práce na uvolnění koně,zdokonalení sedu jezdce a jeho působení na koně, skoková gymnastika, distance, profily, nácvik celého parkuru.

Cena 1 lekce/1den....350Kč, maximální poček koné v hodině - 2

Začátek v 9 h.

Přihlášky opět posílejte na mail jan.kubricky@seznam.cz

Uzávěrka přihlášek 17.1.2013 , po odeslání přihlášky je možno domluvit si konkrétní hodinu treninku.

1.1.2013

První skokové soustředění je úspěšně za námi yes, během měsíce ledna a února proběhnou ještě další dvě. Přesně termíny včas zveřejníme. 

 

28.12.2012

Skokové soustředění konané následující víkend, tedy 29.-30.12.2012, je plně obsazeno. yes

 

15.-16.12.2012

V rámci naší zimní přípravy proběhlo v těchto dnech soustředění s drezurní jezdkyní Emou Jančářovou.

 

Skokové soustředění (29.-30.12.2012)

Náplň přípravy:

-zdokonalení práce na uvolnění koně

-zdokonalení sedu jezdce a jeho působení na koně

-skoková gymnastika

-distance

-kombinace

-profily

-nácvik celého parkuru

Soustředění je vhodné jak pro začínající koně a jezdce,tak pro pokročilé dvojice.

1 lekce (1den) za 1 koně    350Kč

Maximální počet koní v 1 hodině – 2 koně

Začátek v 9 h

Přihlášky zasílejte na email   jan.kubricky@seznam.cz

Do přihlášky uveďte stupeň výcviku koně a jezdce.

Uzávěrka přihlášek je ve čtvrtek 27.12.

Po odeslání přihlášky se lze telefonicky domluvit na konkrétní hodinu.Tel.č.604 832 763

 

enlightened Ve dnech 29.-30.12.2012 proběhne v naší stáji skokové soustředění pod vedením Jana Kubrického. Bližší info dodáme, co nejdříve. Přihlášky prosím pište na mail jan.kubricky@seznam.cz nebo na telefon 604 832 763.

 

24.11.2012

Naše stáj se opět zůčastnila halových závodů v brněnské Berthal,  a to v zastoupení Lucky Kumarové s koňmi Gio a Ramona a Markéty Kubové s Anonymem.V soutěži 100/100 se lépe dařilo Markétě s Anomymem, kde obě fáze zajeli s čistým kontem. V další soutěži 110/110 si všechny tři koně odnesly 8 trestých bodů na překážkách.Poslední soutěže 120/120 se účastnila už jen Lucka s Giem, kde sice měli nejrychlejší čas v první fázi,ale odnesli si bohužel 4 trestné body.

 

16.-18.11.2012

V těchto dnech proběhly závěrečné zkoušky stylových rozhodčích ve vzdělávacím projektu Stylšampionát 2012. Mezi 21 úspěšnými kandidáty byl i majitel naší stáje Jan Kubrický. Gratulujeme yes

 

10.11.2012

V brněnské Berthall začala zimní závodní sezona a naše stáj vyjela na letošní první halové závody.  V dvoufázovém skákání 100/100 zajela Lucka Kumarová s Ramonou čistě obě fáze s druhým nejlepším časem, s Giem s jednou chybkou v první fázi, Markéta Kubová s Anonymem čistě v obou fázích. V soutěži 110/110 se Lucka s Giem umístila na druhém místě yes, ss Ramonou udělali jednu chybku v první fázi, Markéta s Anonymem udělali chybu na poslední překážce druhé fáze.

   

 

13.10.2012

V polovině října vyrazila naše stáj na závody v Brně Veveří, Početná ekipa se zůčastnila soutěží stupně Z-ST. V nižších soutěžích závodili Eva Vavříková s Fridem, Lucka Kumarová s Giem a Ramonou a Markéta Kubová s Anonymem. Little Love a Šejna v sedle s Katkou Kubrickou jely soutěže stupně S a ST.